آسـنـالـردشرکت بازرگانـی و تجاری

پشتیبانی 24 ساعته
021-22043668

asnalord@gmail.com

امور ارزی

تهیه ارز برای انجام معاملات و خرید کالاهای وارداتی یکی از مهم ترین مراحلی است که تجار و بازرگانان باید به آن توجه ویژه ای داشته باشند، چرا که برای انجام پرداخت های بین المللی در زمینه واردات شما به ارز بین المللی و مورد تایید فروشنده کالا نیاز دارید. شرکت بازرگانی آسنالرد برای ارائه امور ارزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

لجستیک

به کلیه فعالیت‌های هماهنگی اطلاق می‌شود که جهت بررسی، تحقیق، مطالعه و برآورد نیازها و احتیاجات اولیه در زمینه وسایل و تجهیزات، ماشین‌ها و ابزارآلات، تأسیسات و قطعات از هر نوع و کلیه امور مربوط به تهیه، تولید، بیمه، نگهداری، انبارداری، توزیع، حمل و نقل، تنظیم و تهیه روش انجام کار، طراحی سیستم و دستور العمل و نظارت بر موارد فوق انجام می‌گیرد.

مجوز ترخیص کالا

مجوز ترخیص کالا به مفهوم ارسال اسناد و مدارکی برای آزاد سازی کالا از گمرک است. از این رو در صورت تحویل کالا به گمرک و ترخیص کار، کالا مختص وارد کننده یا صادرکننده آن، مجاز می‌گردد. فرد می‌بایست به منظور دریافت و یا ارسال کالاهای وارداتی و صادراتی، مجوزهای مورد نیاز جهت ترخیص کالا را تهیه کرده باشد.

مشاوره امور بازرگانی

دریافت مشاوره بازرگانی از مشاورین و متخصصین در این زمینه، امری ضروری و حیاتی بوده و در نتیجه هر تاجر یا بازرگانی برای رسیدن به توسعه اقتصادی و سودآوری های کلان در حوزه تجارت های بین الملل باید از تجربیات و راهنمایی های مشاورین بازرگانی استفاده کند، شرکت بازرگانی آسنالرد برای مشاوره بازرگانی شما آماده خدمت رسانی می باشد.

فریت بار مسافری

به قوانین حمل و نقل هوایی در ایران و بسیاری از کشورهای دنیا می گویند که هر مسافر بسته به نوع هواپیما و مقصد می تواند همراه خود ۲۰ تا ۳۰ کیلوگرم بار داشته باشد و اگر بالاتر از این اعداد را بخواهد حمل کند شامل جریمه می شود و برای حمل بارهای سنگین مانند وسایل و لوازم خانه از فریت بار مسافری استفاده می کنند

صادرات بار

در لغت به معنای انتقال کالا یا فرستادن کالا از جایی به جای دیگر است. اما در صنعت حمل و نقل بار و گمرک، منظور از صادرات بیشتر انتقال یا ارسال کالا از داخل کشور و خروج کالا از قلمرو گمرکی کشور می باشد

واردات کالا

آوردن هر نوع کالا از یک کشور به کشوری دیگر است که شرکت بازرگانی آسنالرد با سابقه خوب خود این اطمینان را به شما می دهد که تمامی واردات و صادرات شما را انجام دهد.

حمل تا فرودگاه

زمانی که بسته بندی شما به پایان رسید کالای شما بسته به نوع کالا با وسایل حمل و نقل مربوط به موضوع آن کالا، تا فرودگاه حمل و آماده بارگیری می شود

ثبت سفارش